INORI SUSHI - sushi Wilanów, restauracja sushi Ursynów, Kabaty
Na co masz ochotę ?
Twój koszyk

Opis Ilość Cena Usuń
Dostawa w dzielnicach- Ursynów,Kabaty,Konstancin Jeziorna, Wilanów, Mokotów, Józefosław,Piaseczno i okolice.

Restauracja sushi - Wilanów Ursynów Kabaty

O Inori Sushi

W INORI SUSHI KUCHARZEM JEST SAM WŁAŚCICIEL. PRZEZ LATA ZDOBYŁ DOŚWIADCZENIE W PRZYRZĄDZANIU POTRAW KRAJÓW DALEKIEGO WSCHODU. SPECJALIZUJE SIĘ W KUCHNI JAPOŃSKIEJ I KOREAŃSKIEJ.


 

 Fundamentem każdej kuchni są świeże składniki. W Inori Sushi na miejscu przygotowujemy krewetki, ośmiornice i inne specjały kuchni japońskiej. Efekt końcowy z pewnością Cię zachwyci!!! Dostawy realizujemy bardzo szybko od 40 zł w granicach 15 km od restauracji.W naszej strefie dostaw są dzielnice Wilanów,Ursynów ,Kabaty ,Służew, Konstancin Jeziorna.

Sushi Ursynów -Dostawa Ursynów

Sushi lunch Ursynów-Dostawa lunch Ursynów

 Zamawiając w naszej restauracji sushi możecie mieć Państwo pewność, że ten wyśmienity specjał kuchni japońskiej, który składa się zgodnie z tradycją z różnych dodatków a z przede wszystkim surowej ryby, która jest zagłębiona w małej porcji przyprawionego ryżu – będzie przygotowana zgodnie ze sztuką japońską. W naszej restauracji Inori Sushi Ursynów kucharzem jest osobiście sam właściciel, który przez wiele lat praktykował przygotowywanie sushi oraz innych specjałów z kuchni dalekiego wschodu. Dzięki temu możemy pochwalić się, że nasza restauracja specjalizuje się w kuchni japońskiej i koreańskiej a przygotowywane w naszej restauracji sushi czerpie wszystko co najlepsze z japońskiego sushi. Jeżeli więc chcielibyście skosztować sushi w naszej restauracji albo zamówić je na wynos na Ursynowie, bardzo chętnie przygotujemy je dla Państwa i dostarczymy naszym kurierem bezpośrednio na Ursynów.

Sushi Kabaty – Dostawa  Kabaty

Sushi lunch Kabaty – Dostawa Lunch  Sushi Kabaty

W naszym menu znajdziecie Państwo nie tylko sushi ale serwujemy także, krewetki i inne dalekowschodnie przysmaki. Jeżeli przyjdzie Wam ochota na delektowanie się oryginalnie przyrządzonym sushi na Kabatach – bez wychodzenia z domu – wystarczy tylko wejść na naszą stronę internetową i dokonać zamówienia. Zapraszamy mieszkańców Kabat także do rezerwacji stolika telefonicznie lub do zamówienia zestawu sushi Kabaty przez telefon. Pracujemy rónież w Soboty i Niedziele z wielką pasją przygotowywując dla Państwa także zupy z owocami morza, kawałkami ryb, pierożkami oraz wiele innych specjałów z dalekiego wschodu. Zapraszamy serdecznie wszystkich gości z dzielnicy Kabaty osobiście lub poprzez zamówienia online – do naszej restauracji gdzie czekamy na Państwa codziennie oprócz Poniedziałków.

Sushi Wilanów – Dostawa  Sushi Wilanów

Sushi Lunch Wilanów- Dostawa Lunch Wilanów

Nasza restauracja znajduje się przy ulicy Pod Lipą 1, ale dostawy sushi i innych naszych specjałów realizujemy także do Wilanowa. Niezależnie od pogody zapraszamy serdecznie do naszej restauracji gdzie szef kuchni przygotuje dla Państwa jeden z naszych przysmaków takich jak: lunch sushi, krewetki, futomaki, gunkan maki, hosomaki, nigiri, sashimi i tamago roll. W oczekiwaniu na swój zestaw sushi Wilanów proponujemy różnego rodzaju przystawki takie jak Sałatka Tsukijama czy Sushi Pizza czyli krążek ryżu w tempurze z łososiem i tuńczykiem w niebiańskim sosie. Nasi goście często zamawiają także sałatki KimChi i Wakame oraz pierożki i tatara z łososia. Będzie nam bardzo miło gościć nasze sushi u Państwa w domu w Wilanowie lub osobiście w naszej restauracji przy ulicy Pod Lipą 1. Zamówienia telefoniczne przyjmujemy pod numerem telefonu 538 167 982 od Wtorku do Niedzieli w godzinach dwunasta – dwudziesta pierwsza. Nasze zestawy sushi są doskonałe zarówno jako zestaw lunch ale także jako przekąska na spotkanie ze znajomymi lub na szkolenie firmowe. Tradycją jest już, że wiele osób ceniących sobie kuchnię dalekowschodnią, zamawia zestawy sushi na romatyczne kolacje we dwoje przy świecach.

Sushi Józefosław-Dostawa 

Sushi Konstancin Jeziorna- Dostawa Sushi Konstancin Jeziorna.

Sushi Bielawa Wilanów-Dostawa Sushi Bielawa Wilanów

Dostawa lunch Konstancin Jeziorna – Dostawa Lunch Konstancin Jeziorna.

Godziny pracy
Wtorek- Czwartek
12.00-21.00
Piątek - Sobota
12.00-22.00
Niedziela
12.00-21.00
Pod lipą 1
02-798 Warszawa, Ursynów, Kabaty, Wilanów